Photography and Graphics

Muzycznie bliżej siebie i Twojego dziecka

Zapraszam do udziału w zajęciach muzycznych i koncertach relaksacyjnych dla rodziców z dziećmi, które są kluczem dopobudzenia naturalnych mechanizmów autoregulacyjnych każdej komórki naszego ciała i niezastąpionym narzędziem w muzykoterapii oraz dogłębnej relaksacji. Zajęcia te, to rodzaj muzycznej podróży do wnętrza wyobraźni, która ma niezwykłą moc terapeutyczną i tworzy nową jakość komunikacji między rodzicem a dzieckiem. Wspierają rozwój harmonii wewnętrzej, wzmacniają siły i dodają energii potrzebnej do realizacji zadań w codziennym życiu oraz przywracają świadome doświadczanie każdej chwili, tu i teraz. Zajęcia obejmują:

  • Eliminację skutków stresu, zespołów nadmiernych napięć i przykurczy mięśniowych,
  • które zostały zamknięte w naszym ciele,
  • Efektem działań będzie również synchronizacja pracy obu półkul mózgowych poprzez dwakanały zmysłowe: słuch i propriocepcję, powodując stan harmonii.
  • Uwolnienie się od negatywnych emocji, a przez to doświadczenie przemiany swojej złości,żalu, agresji w coś dobrego, co może być źródłem pozytywnych bodźców, zarównoakustycznych, słuchowych oraz dotykowych,
  • Efektem zajęć będzie rozwinięcie możliwość lepszego poznania się, poprawa komunikacji zotoczeniem, rozbudzanie kreatywności i wrażliwości muzycznej a także doznanie głębokiejsatysfakcji, płynącej z wyrażania siebie, doznanie wewnętrznej radości i ducha wspólnoty.

Czas realizacji: 60 minut zajęć Koszt zajęć: Grupie 8 -10 osobowa (350 zł netto) Grupy liczniejsze 35 zł od osoby Prowadząca – Małgorzata ,,Aroma” Podjacka